Využijte náš online marketing a správu firemních fb profilů. Vytváříme, realizujeme a spravujeme firemní facebookové profily a PPC kampaně. Programujeme jednoduché i rozsáhlé facebookové aplikace. Pořádáme facebookové soutěže dle pravidel Facebooku, včetně výroby či zajištění dárků a následné rozesílky výhercům.

Díky komplexní komunikaci, kterou udržujeme na sociální síti s vašimi stávajícími i nově získanými uživateli, roste povědomí o vaší firmě, produktu či službě.

Potřebujete-li založit nebo zefektivnit stávající komunikaci, získat nové uživatele facebookového profilu či optimalizovat cílové skupiny, obraťte se na nás. Na základě analýzy vašich potřeb připravíme a zrealizujeme:
• aktivní celoroční či sezónní návrh komunikace s uživateli
kalendáře postování (příspěvků), včetně jejich textové i obrazové části
• navrhneme a připravíme optimální facebookovou podporu vašeho profilu (např. kvízy, soutěžní aplikace … atd.)
• zajistíme kompletní organizaci a realizaci soutěží na Facebooku

Mít dnes svůj Facebook znamená, mít také i ideální příležitost, jak u uživatelů internetu s minimálními náklady budovat povědomí o vaší značce, produktech či firmě. V GetWorksMedia vám poradíme, jak si nejen zřídit svůj správný profil, ale také, jak přivést na své www stránky nebo e-shopu aktivní uživatele facebookového profilu.

Realizace správy facebookových účtů probíhá na základě individuálních potřeb a budgetů našich klientů.