Nevíte si rady s tím, jak dostat svojí mobilní aplikaci do povědomí mezi uživatele bez toho, aniž byste za reklamu vynaložili nepřiměřené finanční prostředky? A s jakým budgetem na reklamu je vlastně potřeba počítat? Vše záleží na vašem cíli a odpovědi na otázku, čeho chcete s aplikací dosáhnout.

Pokud chcete znát odpověď, musíte se ztotožnit s tím, že vaše aplikace bude svým způsobem „živým” organismem a bude jen na vás, jestli poroste a doroste do stavu, kdy se o sebe může váš organismus starat sám nebo zda-li umře. Aby tento organismus správně rostl a dorostl v soběstačného jedince, je potřeba jej do určité chvíle zalévat. Oním zaléváním je, v našem případě, nutná marketingová podpora – mobilní marketing.

Proto se marketingová podpora vaší aplikace musí naplánovat dopředu a je potřeba s ní počítat už při samotném vývoji. Jedině správné nastavení aplikace i následné podpory vám může přinést vynaložené prostředky za její vývoj zpět. Bez dobré marketingové podpory a hlavně zkušeností s mobilním marketingem se dnes už neobejdete.

Využijte zkušeností GetWorksMedia při uvedení aplikací či her na trh současně s jejich vývojem. Rádi vám připravíme a navrhme:
optimální komunikační strategii s ohledem na vaše finanční možnosti
připravíme veškerou kreativu (on-line bannery, copywriting, doplňkovou grafiku pro sociální sítě apod.)
zacílíme na ty skupiny uživatelů, kterým je aplikace určena
nastavíme a budeme efektivně spravovat puštěné on-line reklamní kampaně