mobile_iconMobilní hry
Také si rádi hrajete? My také:) A proto kromě komerčních aplikací pro smartphony vymýšlíme a vyrábíme i něco pro zábavu. Momentálně pracujeme na několika vlastních herních projektech, ale pokud budete mít potřebu vymyslet a vyrobit vaši vlastní hru, obraťte se na nás.

Hru vám připravíme buď jako samostatnou aplikaci nebo může být i součástí vaší firemní strategie v komunikaci s koncovým zákazníkem. Využití je jen na vás!

pc_iconWebové stránky a prezentace
Naším cílem je převést vždy Vaše představy o prezentaci na internetu do konkretní podoby. V rámci vlastního týmu připravujeme a tvoříme grafické návrhy www stránek, realizujeme technické řešení stránek při použití běžných technologií (HTML, PHP, XML, JavaScript, CSS, SQL, Java, Flash, redakční sytémy), nabízíme správu stránek na našich serverech nebo realizujeme kompletní on-lineové kampaně.

Mezi naše nejběžnější zakázky patří příprava a vývoj tzv. minisite stránek, určených k mediálním on-line kampaním, které zárověň hostujeme. V rámci minisite připravujeme a realizujeme i on-line soutěže, ankety i jejich vyhodnocení.

social_iconOn-line marketing
Snad každý dnes již zaznamenal, že mezi stále oblíbenější místa, kde lidé hledají informace nejen soukromé, ale i firemní, patří tzv. sociální sítě. Mezi nejpoužívanější z nich patří v České republice Facebook a Twitter. Hodně využívané sociální sítě jsou i Google+, LinkedIn a YouTube.

Mít dnes svůj Facebook, který je u nás asi nejrozšířenější sociální sítí, znamená mít ideální příležitost, jak u uživatelů internetu s minimálními náklady budovat povědomí o vaší značce, produktech či firmě. Mezi uživatele Facebooku patří především mladší ročníky. Obecně lze mezi nejvíce aktivní skupinu určit věkovou hranici uživatelů 18 až 44 let, přičemž podíl mužů zde tvoří 49% a podíl žen 51%. Nejvíce procentuálně zastoupenou věkovou skupinou jsou pak uživatelé 25-34 let, resp. 18-24 let, kteří dohromady zaujímají téměř 56% z celkového počtu uživatelů.

Je-li tedy Vaší cílovou skupinou tato kategorie lidí a Vy třeba ještě nemáte svůj Facebook, zavolejte nám a domluvte si schůzku s našimi pracovníky! Rádi Vám poradíme, jak si nejen zřídit svůj profil, ale jak také přivést na své stránky aktivní uživatele.

 

mobile_iconAplikace pro mobilní telefony
Vše u nás začíná konceptem, kdy vám představíme naše vize a společně s vámi následně připravíme přesné zadání pro vývoj. Naším cílem je zákazníkovi vždy vymyslet dané řešení pro smartphony a tablety v takové formě, aby výsledná podoba takto vzniklé aplikace měla pro koncového uživatele patřičný užitek a zároveň, aby peníze vynaložené zadavatelem na vývoj takové apliace, byly použity co nejefektivněji.

Ať už se jedná o aplikaci prezentační, informační, mobilní katalog produktů či služeb nebo kombinaci všech uvedených, vždy dbáme na dodržování dohodnutých pravidel a zásad vašich „corporate identity“. Než spustíme ostrou verzi aplikace určenou pro stažení z AppStore a Android Marketu (Google Play), vše pro vás důsledně otestujeme a na nejdůležitějších zařízeních zároveň předvedeme.

Mezi nespornou a hlavní výhodu aplikací pro chytré mobilní telefony a tablety patří především možnost aplikaci používat i v off-line režimu, tedy bez nutnosti využívat datové přenosy. Samozřejmě, že v případě aplikací, které využívají např. on-line katalogy či databáze a jsou propojeny s vašimi www stránkami, je nutné mít i aplikaci s on-line připojením.

V Aplikaci lze efektivně využít obou možností, tak aby fungovala okamžitě, bez prodlev závisejících na rychlosti připojení k internetu.