O tom, že se specializujeme na správu a propagaci firemních profilů na Facebooku a Instagramu psát nemusíme. O to více nás těší, když si naší práce někdo všimne. Jednou z takových příležitostí byla i práce při správě profilu Lina Oplatka, kde jsme mimo jiné aktivity, vymýšleli různé atraktivní formáty příspěvků.

360° foto na Facebooku

Velice úspěšným se stal příspěvek s využitím 360° fotografie a malé soutěže o USB disky Lina. Tato soutěž měla velký reach a do svého přehledu ji zahrnula i marketingová agentura Besteto, jako vzor příspěvků, jimiž se můžete odlišit od konkurence.

360° fotografie jako příspěvek Lina na Facebooku

V rámci firemní propagace je důležité držet vždy kontinuitu a jednotný look profilu. To je velice důležité i pro získávání pozornosti nových uživatelů, kteří třeba o vaší firmě, či značce nikdy neslyšeli. Proto je potřeba dbát nejen na profesionální vizuální stránku příspěvků, nápaditost, ale i na textovou podobu, která jednotlivé příspěvky doprovází.

Výše jsme uvedli příklady příspěvků, které dodržují celkový look profilu. Pokud nevíte, jak udělat 360° fotografii a získat si tím úspěšný příspěvek, můžete využít i např klasického formátu. My využili pro další minisoutěž třeba dílků puzzle.

A to je přesně práce, která nás baví. Získat si důvěru klienta, poznat jeho produkty a značku. Každý takový příspěvek pak lépe souzní nejen s profilem, ale i celkovým vnímáním značky.

 

Potřebujete-li i vy či vaše společnost efektivně pomoci s vaším profilem na Facebooku nebo Instagramu, neváhejte, a kontaktujte nás.