Family Pets pexeso

Vlastním projektem mobilního pexesa míříme na stále oblíbenejší mobilní hry pro děti v kategorii hádanek. Naše Family Pets pexeso je plné oblíbených obrázků domácích mazlíčků (fotek i kreseb) a hlavně zcela nových herních módů, které u pexesa nikdo nečeká, ale velmi se při nich pobaví a hlavně potrénuje na maximum svoji paměť a postřeh! Tato hra je prvním projektem pod naší novou značkou Best-Kids-Games, se kterou se chceme vydat na mezinárodní trh z aplikacemi pro děti.

Vlastnosti a výhody

Tématický obsah

Hra obsahuje 5 skrytých sezónních témat s vlastními tématicky laděnými sety, které se spouštějí v určitých časových obdobích. K jejich otevření nejsou potřeba herní peníze (coins). Při aktivaci tématického setu se změní i vzhled celé aplikace včetně loga Family Pets na Summer Pets, Halloween Pets, Winter Pets, Valentine’s Day Pets a Easter Pets.

Originální herní módy

Naše nové herní módy posunují hru do zcela nové dimenze hraní pexesa. Hráč může hrát klasické pexeso (classical), nově jsme přidali obtížnost “padajících kartiček” (fall down) a volbu nejtěžší herní obtížnosti “přesouvacích kartiček” (mixed up).  Všechny 3 herní módy může zvolit ve 3 rozloženích hrací plochy.

Trénink mozku a postřehu

Trefit několikrát za sebou shodné páry v klasickém rozložení pexesa je poměrně jednoduché. Trefit však dvakrát, třikrát nebo dokonce čtyřikrát za sebou shodné páry v módu padajících kartiček či v módu přesouvacích kartiček a navíc v rozložení hrací plochy 5×6, je už opravdu úkol hodný jen těm nejšikovnějším a nejbystřejším hráčům.

Herní statistiky

Každý hráč má k dispozici své vlastní herní statistiky (my stats). Hráč, který se přihlásí přes Game centrum, má k dispozici i svoji pozici umístění v rámci světového žebříčku (standings) ze všech uživatelů hry, ať už hrají na iPhone, iPadu či zařízení s Android systémem. Tito hráči jsou také roztříděni do 6 ligových pohárů.

Herní odměny

Do hry jsme zabudovali i vlastní herní úkoly (achievements), za jejichž splnění hráč obdrží vždy extra herní peníze a energie. Kromě herních úkolů obsahuje hra i tzv. denní odměny za návrat do aplikace. Pro nedočkavce je integrována možnost nákupů (in-app purchase) za reálné peníze, kde hráče odměníme i extra porcí bonusů navíc.

Stahujte z...