Kids Safety

Nová interaktivní vzdělávací hra Kids Safety pro slovinskou společnost Goodyear Dunlop Sava Tires, je zaměřena na děti předškolního i školního věku k podpoře projektu Bezpečná školka. Cílem hry je seznámit předškolní děti hravou a interaktivní formou s používáním reflexních prvků a základních návyků v rámci silničního provozu. Hra neobsahuje žádné texty, takže se s ní naučí velmi rychle většina dětí nejen v Evropě. Hra je navržena především pro použití na tabletu. Zahrát si ji lze i na mobilních telefonech.

Goodyear Kids Safety

Vlastnosti a výhody

Kids Safety

Poutavý kreslený design

Celou hru jsme navrhli a nakreslili v poutavém animovaném stylu, který děti milují. Hra jde řešena ve 2D designu s 3D efetem a pohyby jednotlivých postav i hlavních elementů každého levlu, jsou příjemně animované.

Kids Safety

Volba hráče

Aby interakce dětí s řešenými úlohami byla co nejlepší, a děti se s ní co nejvíce ztotožnili, navrhli jsme možnost výběru adekvátního "avatara hry". Každý hráč si nejprve vybere, zda-li chce hrát za holčičku nebo chlapečka.

Kids Safety

Herní statistiky

Každý hráč má k dispozici jednoduché statistiky, zda-li splnil všechny hlavní i vedlejší úkoly.

Kids Safety

Témata a úkoly

Hra obsahuje zatím 9 výukových scén, ve kterých hráč musí splnit vždy 3 hlavní úkoly. V každé scéně má navíc k dispozici  i 3 vedlejší úkoly, který celý proces plnění halvních úkolů zatraktivňují.

Stahujte z...