Mercedes-Benz Pexeso

Na základě konceptu našich úspěšných aplikací - pexesa - jsme pro všechny malé i velké příznivce automobilů značky Mercedes-Benz připravili novou aplikaci na podporu marketingových aktivit Facebookové stránky Mercedes-Benz Praha!

Interaktivní pexeso nabízí zábavnou formou a pomocí exkluzivních fotografií seznámení s vývojem automobilu značky od samého počátku až k nejnovějším modelům a vizím do budoucna!

Hra je kromě verze pro iOS a Android k dispozici na Facebooku a pokud uživatel hraje s loginem této sítě, sdílí nejenom své skóre, ale jeho výsledky se zaznamenávají i do žebříčku hráčů na page tabu na stránce.

Mercedes-Benz Pexeso

Vlastnosti a výhody

Mercedes-Benz Pexeso

Tématické sady

Čeká na vás více jak 110 modelů značky Mercedes-Benz setříděných v tématických sadách od nejstarších vozů po nejnovější modely a užitkové vozy.

Mercedes-Benz Pexeso

Herní obtížnosti

Každou sadu si hráč může zahrát v režimu základního a padajícího (gravitačního) pexesa.

Mercedes-Benz Pexeso

Výsledky úspěšnosti

Hrajte jednotlivé sady a trénujte si paměť. Svoji úspešnost sledujte pomocí jednoduchých hvězdičkových ikonek přímo během hry.

Mercedes-Benz Pexeso

Herní výsledky

Po každé dohrané sadě se hráč dozví, jaké má skóre a jak byl celkově úspěšný. Pokud se na začátku přihlásí Facebook loginem výsledek se automaticky zaznamenává v žebříčku. Ten je rozdělen na týdenní kola a roční celkové výsledky.

Stahujte z...