Olmíci GO!

V pořadí již třetí hra Olmíci GO, vznikla ve spolupráci s agenturou Zdeněk Nováček, s.r.o., pro Olma, a.s. Tnetokrát se jedná o klasickou skákačku a běhačku, kde je hlavním cílem proběhnout jednotlivé levly a posbírat láhve s Olma mlékem. Hráč si může vybrat na začátku "avatara" za koho bude chtít hrát, přičemž má na výběr ze 6 nejoblíbenějších postav Olmíků - Oli, Oťase, Fandy, Matyho, Heduš a Jarmilky.

Do hry jsme implementovali přihlášení pomocí Facebookového účtu. Pokud se hráč na začátku přihlásí, zapisuje se mu skóre do přehledů, které jsou umístěné na PageTabu na facebookové stránce Olmíci. Tato funkcionalita slouží k vyhodnocení nejlepších hráčů v rámci týdenních kol různých soutěží.

Olmíci GO!

Vlastnosti a výhody

Olmici Go 1

16 levlů

Hra obsahuje 16 základních levlů, přičemž každý level nabízí několik možností trasy jak dojít do cíle! Trasy se však liší možnosti splnění cílů a tedy i vyhodnocení úspěšnosti dané hry.

Olmici Go 2

Jednoduché ovládání

Pro hru jsme zvolili co nejjednoduší ovládání. Forma krátkého a dlouhého tapnutí na display mobilního zařízení umožňuje krátký či delší skok. Avatar stále běží dopředu.

Olmici Go 3

6 oblíbených postav

Aby byla hra pro děti zajímavější, mají možnost si na začátku zvolit, za kterou z oblíbených postaviček Olmíků, budou chtít hrát. Vybírat a hrát mohou za Oli, Oťase, Fandu, Matyho, Heduš a Jarmilku.

Olmici Go 4

Skvělá kreslená grafika

Pro hru jsme vytvořili kompletní originální grafiku hry, pozadí i animovaných postaviček. Kreslenou a veselou grafiku hry doplňují příjemné zvuky a svižná hudba.

Olmici Go 5

Herní powerupy

Během hry může hráč sebrat i různé powerupy, které jsou sice časově omezené, ale určitě mu usnadní dokončení levlu.Powerupy si hráč však může koupit i před zahájením hry každého levlu. Takový powerup je pak hráči k dipozici po celou dobu hraní levlu.

Stahujte z...