Olmíci Ochránci

Olmíci Ochránci je v pořadí druhá hra, která vznikla ve spolupráci s agenturou Zdeněk Nováček, s.r.o., pro společnost Olma, a.s. Tentokrát může uživatel potrapit své prsty na svém mobilu nebo tabletu při bránění potravin ve spíži před brouky. Ti jsou s každou novou obtížností rychlejší, vynalézavější a odolnější. Cílem je zahrát všechny připravené hry do konce ve všech obtížnostech a nezamáčknout přitom berušku.
Hru doprovází opět Oťas i Oli se svými výukovými kvízy "Víte, že".

Olmíci Ochránci

Vlastnosti a výhody

Olmíci Ochránci

Originální levly s jídlem

Hra obsahuje 15 základních levlů s jídlem na talíři a 5 tématických sad (Valentýnský, Velikonoční, letní, Halloween a Vánoční). 

Olmíci Ochránci

Herní obtížnosti

Každou sadu musí hráč zahrát v celkem 6 obtížnostech, aby splnil sadu na všech 18 bodů (hvězdiček). Pokud odehraje všechny sady ve všech obtížnostech, zahraje si ve hře celkem až 120 úrovní!

Olmíci Ochránci

Zákeřní brouci s brněním

Na hráče čeká 6 druhů různých brouků, kteří se budou snažit sníst potraviny na talíři. Brouci s každou obtížností získávají i různé druhy brnění (cedník, krabička od zápalek, superman triko, knoflík). Ty budou používat, aby se hráči potraviny ubránit nepodařilo! 

Olmíci Ochránci

Výsledky úspěšnosti

Pokud hráč zvládne ubránit jídlo na talíři, dozví se svoji úspěšnost a získané odměny. Navíc má možnost zdvojnásobit své vyhrané láhve s mlékem.

Olmíci Ochránci

Herní bonusy

Hráči plní také 12 herních úkolů a připisují si  bonusy navíc v podobě lahví s mlékem a herních Olmíků! Kromě toho si mohou zahrát i na kole štěstí.

Stahujte z...