Olmíci Pexeso

Hrajte s vašimi oblíbenými Olmíky - Oli a Oťasem nové interaktivní pexeso odehrávající se na farmě! Trénujte s Oťasem svoji paměť, postřeh a pomozte mu dohrát všechny sady, které si pro vás Olmíci na své farmě připravili.

Olmíci Pexeso je naše nová hra, která vznikla ve spolupráci s agenturou Zdeněk Nováček, s.r.o., přímo pro společnost Olma, a.s. na základě konceptu našich úspěšných her Family Pets a Alphaland Mania. Jedná se o první z řady několika mobilních her projektu Olmíci, které budeme postupně uvádět na trh.

Olmíci Pexeso

Vlastnosti a výhody

Olmíci Pexeso

120 levlů

Hra obsahuje 15 základních farmářských sad pexesa a 5 tématických sad. Každou sadu lze hrát ve dvojím rozložení. Hráči si tak mohou zahrát až 120 levlů!

Olmíci Pexeso

Originální herní módy

Nové herní módy posunují pexeso do zcela nové dimenze hraní. Hráč může hrát klasické pexeso, padající pexeso a přesouvací pexeso pro opravdové machry.

Olmíci Pexeso

Tématické sady

Dohrajte 5 tématických sad - Valentýn, Velikonoce, Léto, Halloween a Zima - ve všech obtížnostech a staňte se Farmářem!

Olmíci Pexeso

Skvělá kreslená grafika

Pro hru jsme vytvořili přes více jak 200 originálních kreslených obrázků. Kreslenou veselou grafiku doplňují příjemné zvuky a hudba.

Olmíci Pexeso

Herní bonusy

Hráči plní také 12 herních úkolů a připisují si  bonusy navíc v podobě lahví s mlékem a herních Olmíků! Kromě toho si mohou zahrát i na kole štěstí.

Stahujte z...