Goodyear PromoGO pro servisní centra TTG SE

Pro společnost Goodyear provozujeme od ledna 2021 již druhý věrnostní program pro servisní centra, tentokrát pro velkodistributora pneumatik TTG SE. Věrnostní program je dostupný pouze pro registrované obchodní partnery TTG SE v České republice. Hlavním cílem tohoto programu je možnost získání zpětného bonusu ve formě cashbacku za nákup pneumatik značek Goodyear, Dunlop, Fulda a Sava z koncernu Goodyear učiněných prostřednictvím TTG SE. Celý program zajišťujeme jak po stránce webové platformy, tak pravidel i vyplácení zpětného bonusu jednotlivým účastníkům programu.

PromoGO program pro servisní centra TTG SE

Vlastnosti a výhody

ProgramGO uživatelský účet

Uživatelský účet

Přehledný uživatelský účet s výpisem stavu aktuálně zakoupených pneumatik, stavu odeslání uvítacího balíčku za registraci v programu i aktuálního stavu zpětného bonusu za nákup pneumatik. V účtu se nachází i historie potvrzení již získaných cashbacků na registrovaný bankovní účet.

ProgramGO novinky z koncernu GDTC

Novinky

Sekce novinky přináší pravidelné aktuality z koncernu GDTC.

ProgramGO detail pneumatiky

Pneumatiky

V rámci portálu je kompletní přehled aktuálně nabízených pneumatik Goodyear, Dunlop, Sava, Fulda včetně popisu, výhod, technologií i aktuálního rozměrového portfolia.

promogo newslettery

Newslettery

V rámci spolupráce graficky připravujeme responsivní newslettery a rozesíláme na registrované uživatele programu prostřednictvím napojené platformy MailChimp.

Navštivte stránku...