Společně pro bezpečnost dětí

Společně pro bezpečnost dětí je novým projektem společnosti Goodyear, určený především školám v České republice. Úkolem školy (tříd) je zamyslet se nad možnostmi, které budou mít pozitivní vliv na ochramnu zdraví a života školáků s přímými opatřeními nebo investicí do vzdělání a prevence. K tomu pak škola (třída) musí natočit své školní video, nahrát jej za školu do soutěžní aplikace na Facebooku a hlasovat pro své video. 10 nejúspěšnějších videí Goodyear odmění částkou 100.000 Kč na realizaci projektu.

Celý projekt jsme kompletně graficky navrhli i naprogramovali.

Společně pro bezpečnost dětí

Vlastnosti a výhody

Facebooková aplikace Společně pro bezpečnost dětí

Facebooková aplikace

Hlavní částí byla soutěžně-hlasovací facebooková videoaplikace, ve které jednotlivé školy České republiky nahrávají svá videa. Pomocí nasbíraných Like uživatelů získávají hodnocení pro své video.

Společně pro bezpečnost dětí.

Landing page a backend systém

K projektu jsme vytvořili i informační landing page, kterou jsme integrovali přímo pod oficiální stránky Goodyear. Pro správný chod aplikace a www jsme vytvořili i zabezpečený backend a serverové rozhraní.

Společně pro bezpečnost dětí.

Reklamní online banery

V rámci mediální podpory projektu jsme kompletně připravili i sérii online banerů, včetně brandingu homepage několika zpravodajských serverů.

Navštivte stránku...