Skip links

Jsme online…

about us

 Community Management
◉ PPC & online reklama
◉ iOS & Android aplikace
◉ Webové prezentace
Newslettery
Soutěže a věrnostní programy

Již více než 10 let nabízíme v GetWorksMedia full servis v oblasti online marketingu, vývoji mobilních aplikací a webových prezentací. Ve všem, co dnes děláme, zúročujeme naše více jak 20 leté zkušenosti z tištěné reklamy i propagace českých i nadnárodních firem.

Snažíme se propojit, obohatit a někdy i změnit dosavadní přístupy marktingových oddělení firem k pozitivnámu vnímání  on-line prostředí. Jasnou i srozumitelnou formou vám dokážeme nastavit nové postupy komunikace, nastavíme s vámi nové cíle a hlavně zefektivníme celkové výdaje na marketing.

#get_works

Objevte s námi digitální komunikaci

Kreativní koncepty
Marketingové online strategie
Online komunikace se zákazníky
Grafický design projektů
Implementace IT technologií
Back-end development
Front-end development

STRATEGIE

Ať už nás oslovíte s požadavkem na vývoj mobilní aplikace nebo hry, s online marketingem, správou profilů na sociálních sítích či s vývojem webového portálu, nejprve vždy zanalyzujeme stávající stav, odhalíme případné slabiny vašich stávajících aktivit a následně pro vás najdeme optimální řešení k dosažení nejlepšího výsledku vašeho záměru.

VÝVOJ

Úspěšné řešení a dosažení každého vašeho záměru na poli online komunikace znamená především sledovat trendy. Proto sledujeme trendy jak v netradičních nových formách marketingu a jejich využití na sociálních sítích, tak i trendy na trhu s mobilními aplikacemi a hrami. Ty nejlepší věci se pak snažíme aplikovat na projekty, na kterých právě pracujeme.

PODPORA

Chceme, aby každé naše navázané partnerství při vzájemné spolupráci bylo dlouhodobé i oboustranně přínosné. Chceme, aby byly za námi vidět vždy skvělé výsledky, které pomohou vašemu podnikání. Proto je pro nás důležité i každý dobře nastartovaný projekt, společně s vámi, dále podporovat a rozvíjet.

#get_development

Souhra UX a UI

Víme, že pro každého klienta je nejen potřebné, jak celý projekt funguje, ale hlavně jak vizuálně vypadá a jak jej vnímají sami zákazníci. Proto při naší práci spojujeme na jednom místě vše od prvotního konceptu, postupného vývoje backendu i následné přípravy frontendové podoby projektu, včetně potřebného copywritingu a vyladěného designu.

Ať už se jedná o webovou stránku, eshop, mobilní aplikaci či pravidelnou správu profilu na sociální síti nebo reklamní kampaň, vždy se snažíme o jasnou komunikaci, dosažení všech nastavených marketingových cílů i perfektně zpracované prezentace každého projektu směrem ke koncovému zákazníkovi.

Budujeme značky na internetu a sociálních sítích. Pomáháme s marketingovou strategií, designem i vývojem všech online nástrojů komunikace.

12

let
zkušeností

#get_offer

Nabízíme vám full servis…

Sociální sítě

Připravujeme a vytváříme pravidlený obsah na profilech sociálních sítí (jako např. Facebook, Instagram).

Reklama

Vytváříme, nastavujeme, spravujeme a hlavně optimalizujme výkon kampaní v reklamních účtech Google, Facebook, TikTok…

Strategie & Design

Navrhujeme i optimalizujeme stávající marketingovou strategii podpory značky či produktu napříč online prostředím.

Digitální vývoj

Ve vývoji nejsme závislí na dalších subdodavatelích. Vše si sami naprogramujeme a vyladíme do posledního detailu.

E-commerce

Vytváříme vlastní e-shopová řešení ve WooCommerce nebo upravujeme dle požadavků již běžící systémy (např. Shoptet). 

#get_our_team

Agentura pro malé i velké projekty

Náš sehraný lokální tým působí v Praze v České republice, kde poskytuje veškeré služby týkající se online marketingu. Od konceptů a návrhů, přes realizaci a vývoj až po dlouhodobé udržování vztahů s našimi klienty a jejich projekty.

A i když jsme menší agentura, dokážeme všechny naše činnosti náplánovat i plně přizpůsobit a nastavit každému klientovi přesně na míru jeho potřebám i cenovým možnostem. Vždy profesionálně i odpovědně, s respektem ke každé zakázce.

Patrik / Creative & Ads Manager

Pavel / Creative & Social Media Manager

Petr / IT specialist & Developer
#get_reviews

Řekli o nás…

Detail..
Chyť to...