Skip links

Marketing & sociální sítě | Mobilní aplikace & hry | Web design & online kampaně

Pro váš business

Pomáháme korporacím, firmám i živnostníkům být vidět pomocí vhodných nástrojů on-line komunikace.

#get_app

Aplikace
a hry

Chcete vyvinout mobilní aplikaci nebo hru na míru, která bude zároveň vaším účinným marketingovým nástrojem a podporou pro vaše podnikání?

Ať už se bude jednat o aplikaci jednoduchou nebo rozsáhlou, portfolio vašich výrobků či služeb, aplikaci informační nebo zábavnou či její kombinaci, poskytneme vám vždy co nejefektivnější a udržitelnou variantu vývoje aplikace. Pro iOS i Android.

Unity

C++

Java

Mám zájem
#get_web

Internetové stránky

Začínáte podnikat a nemáte svůj web? Nebo potřebujete inovovat váš starý web do nové modernější podoby? Využijte naše služby!

Ať už se jedná z vaší strany o potřebu jednoduché stránky, složitý web s propojením na eshop či věrnostní program, každý projekt připravíme přesně na míru vašim požadavkům.

A nezapomeňte, že kvalitně zpracované a optimalizované internetové stránky jsou dnes nutností.

WordPress

WooCommerce

Bootstrap

Mám zájem
web onenumber.cz
web pmj.cz
web linajejina.cz
#get_social

Community
Management

Máte založené profily na sociálních sítích, ale nevíte, jak správně a efektivně oslovovat pomocí nich své potencionální zákazníky? 

Od toho je náš Community management! Převezmeme za vás správu komunikace na vašich sociálních sítích. Poskytujeme full servis v oblasti vytváření i následné správy firemních profilů zejména v rámci Facebooku, Instagramu, ale i Twitteru, LinkedIn nebo TikToku. 

V rámci této služby pro vás budeme vytvářet relevatní obsah, komunikovat s vašimi sledujícími a hlavně podporovat rozvoj vašich profilů, včetně placené a optimalizované reklamní podpory. A pokud se chcete dozvědět, kolik u nás stojí správa sociálních sítí, udělejte si představu zde.

Povědomí o značce

Budování komunity

Reklamní podpora

Mám zájem
#get_advertising

Online reklama

Potřebujete přivést na svůj web více návštěvníků a ukázat jim nabídku vašich služeb? Chcete zvýšit prodeje na svém e-shopu? Nebo potřebujete podpořit a zviditelnit svoji firmu či značku na sociálních sítích? 

Jsme si 100% jistí, že s dobře nastavenou vzájemnou spoluprací, v oblasti online reklamy a kampaní, toho společně dosáhneme. S účinnou a efektivní reklamou vám pomůžeme na Facebooku, Instagramu, Google i TikToku.

Strategie a plánování

Kreativa a copywriting

Nastavení a optimalizace

Mám zájem
#get_contest

Soutěže
a věrnostní
programy

Potřebujete podpořit vaši značku směrem ke koncovým zákazníkům (B2C) nebo zvýšit loayalitu vašich obchodních partnerů (B2B) k vaší značce?

Ideálními nástroji pro oslovení koncových zákazníků jsou různé spotřebitelské soutěže a směrem k vašim obchodním partnerům věrnostní programy. 

Máme dlouholeté zkušenosti s kompletní realizací spotřebitelských soutěží i věrnostních programů. 

Koncept a realizace na klíč.

Zajištění i odeslání výher.

Návaznost na další podporu.

Mám zájem

Detail..
Chyť to...