Rozhodli jsme se kompletně přepracovat naší první úspěšnou mobilní aplikaci pro děti! Tou se stala aplikace Family Pets. Hra je zaměřená na všechny milovníky domácích mazlíčků.

12.000 uživatelů za 2 měsíce!

První verze tohoto jednoduchého pexesa Family Pets získala během 2 měsíců přes 12.000 stažení na iOS a Androidu. To nám nyní dává velkou sílu a podporu do jejího dalšího rozvoje a nutného updatu.

Nová verze bude postavená na zcela novém enginu, s kompletně přepracovanou grafikou, zvuky a samozřejmě i s přitažlivějším obsahem. Naším cílem bude vytvořit zcela novou a atraktvní podobu hry. Zaměříme se uživatelský komfort hraní i celou koncepci. Chceme vytvořit pexeso příjemné pro široké spektrum uživatelů po celém světě, od dětí po dospělé, kteří milují domácí mazlíčky.

Jestli, a hlavně jak, se nám nový update povede, budete moci posoudit sami snad do tří měsíců. Chystáme spoustu novinek! Držte nám palce 😉

Pokud si zatím chcete stáhnout a zahrát stávající verzi, můžete pro iOS použít tento odkaz nebo pro Android tento odkaz. Hra je zcela zdarma!