Alphaland Mania

Uvádíme nové interaktivní pexeso pod naší značkou Best-Kids-Games s abecedou od A do Z. Alphaland Mania je k dispozici pro iOS a Android. V této hře si uživatelé s průvodcem “Alfíkem” potrénují svoji paměť, postřeh a zároveň se naučí základní anglická slovíčka podle abecedy. Hledat budou reálné nebo kreslené páry obrázků, mohou soutěžit se svými kamarády a plnit postupně všechny úkoly. Cílem hry je zjistit, jak vypadá postavička u každého písmenka abecedy a stát se profesorem Alphalandu!

Alphaland Mania

Vlastnosti a výhody

Alphaland Mania

Tématický obsah

Hra obsahuje 5 skrytých sezónních témat s vlastními tématicky laděnými sety, které se spouštějí v určitých časových obdobích. K jejich otevření nejsou potřeba herní peníze (coins) a pokud je uživatel otevře všechny stane se králem Alphalandu!

Alphaland Mania

Originální herní módy

I v tomto pexesu najdou hráči naše nové herní módy, které posunují pexeso do zcela nové dimenze hraní. Hráč může hrát opět klasické pexeso, padající pexeso a přesouvací pexeso pro opravdové machry.  Všechny 3 herní módy může zvolit ve 2 rozloženích hrací plochy.

Alphaland Mania

Více jak 160 levlů

Anglická abeceda od A do Z s sebou přináší do pexesa i 27 zaměřených setů. Každý pak ve dvojím rozložení. Spolu s 5 tématickými sety si hráči mohou zahrát více jak 160 levlů!

Alphaland Mania

Herní statistiky

Každý hráč má k dispozici své vlastní herní statistiky (my stats). Hráč, který se přihlásí přes Game centrum, má k dispozici i svoji pozici umístění v rámci světového žebříčku (standings) ze všech uživatelů hry, ať už hrají na iPhone, iPadu či zařízení s Android systémem. Tito hráči jsou také roztříděni do 6 ligových pohárů.

Alphaland Mania

Výuka slovíček

Každá sada podle jednotlivých písmenek abecedy obsahuje krásné tématiké obrázky. Při každém správném otočení páru kartiček se objeví i správný anglický výraz. Hrou i opakováním v různých módech hry se je děti podvědomně jednoduchou formou brzy naučí .

Stahujte z...