Crossroad Safety

Nová interaktivní vzdělávací hra Crossroad Safety pro společnost Goodyear, je zaměřena na děti předškolního i školního věku k podpoře projektu Bezpečná školka. Prostřednictvím aplikace si školáci, a nejen oni, procvičí základní pravidla pohybu vozů při průjezdu křižovatkami se semafory i bez nich, zopakují si pravidlo pravé ruky, pravidlo přednosti pro sanitku atd.

Goodyear Crossroad Safety

Vlastnosti a výhody

Crossroad Safety top-down view

Poutavý kreslený design

Celou hru jsme navrhli a nakreslili v poutavém animovaném stylu. Pro lepší představivost a přehlednost  situací jsme využili pohledu v tzv. top-down módu, kdy se na děj díváme shora. 

Real situations on Crossroad Safety

Reálné situace

Všechny průjezdy křižovatkou řeší reálné situace. Jejich vyřešení si mohou prověřit nejen děti, ale také dospělí, kteří si rádi zopakují dopravní předpisy.

Crossroad Safety police man

Žádné texty

Hra je založena na principu – zvol postupně pořadí, v jakém projedou auta křižovatkou. Pokud není volba úspěšná, upozorní hráče ikonka policisty. Hra neobsahuje žádný text.

Crossroad Safety

Výukové scény

Crossroad Safety obsahuje 15 výukových scén od nejjednodušších křižovatek až po náročné víceproudá křížení se semafory i bez nich. Každou scénu si může zopakovat hráč vícekrát.

Stahujte z...