Goodyear ProgramGO pre servisná centrá SAMM Slovakia

Spouštíme již třetí věrnostní program Goodyear Program GO SAMM – tentokrát pro servisní centra velkodistributora pneumatik SAMM Slovakia. Věrnostní program je dostupný pouze pro registrované obchodní partnery tohoto distributora na Slovensku. Hlavním cílem tohoto programu je možnost získání zpětného bonusu ve formě cashbacku za nákup pneumatik značek Goodyear, Dunlop, Fulda a Sava z koncernu Goodyear učiněných prostřednictvím SAMM Slovakia. Celý program zajišťujeme jak po stránce vývojové platformy, tak pravidel i vyplácení zpětného bonusu jednotlivým účastníkům programu.

ProgramGO SAMM Slovakia

Vlastnosti a výhody

ProgramGO SK uživatelský účet

Uživatelský účet

Přehledný uživatelský účet s výpisem stavu aktuálně zakoupených pneumatik, stavu odeslání uvítacího balíčku za registraci v programu i aktuálního stavu zpětného bonusu za nákup pneumatik. V účtu se nachází i historie potvrzení již získaných cashbacků na registrovaný bankovní účet.

ProgramGO SK novinky z koncernu GDTC

Novinky

Sekce novinky přináší pravidelné aktuality z koncernu GDTC.

ProgramGO SK detail pneumatiky

Pneumatiky

V rámci portálu je kompletní přehled aktuálně nabízených pneumatik Goodyear, Dunlop, Sava, Fulda včetně popisu, výhod, technologií i aktuálního rozměrového portfolia.

ProgramGO SK newsletter

Newslettery

V rámci spolupráce graficky připravujeme responsivní newslettery a rozesíláme na registrované uživatele programu prostřednictvím napojené platformy MailChimp.

Navštivte stránku...