Goodyear ProgramGO pro servisní centra GPD

Pro společnost Goodyear provozujeme věrnostní program pro servisní centra velkodistributora pneumatik GPD a.s. Věrnostní program je dostupný pouze pro registrované obchodní partnery GPD v České republice. Hlavním cílem tohoto programu je možnost získání zpětného bonusu ve formě cashbacku za nákup pneumatik značek Goodyear, Dunlop, Fulda a Sava z koncernu Goodyear učiněných prostřednictvím GPD. Celý program zajišťujeme jak po stránce vývojové platformy, tak pravidel i vyplácení zpětného bonusu jedotlivým účastníkům programu.

ProgramGO GPD

Vlastnosti a výhody

ProgramGO uživatelský účet

Uživatelský účet

Přehledný uživatelský účet s výpisem stavu aktuálně zakoupených pneumatik, stavu odeslání uvítacího balíčku za registraci v programu i aktuálního stavu zpětného bonusu za nákup pneumatik. V účtu se nachází i historie potvrzení již získaných cashbacků na registrovaný bankovní účet.

ProgramGO novinky z koncernu GDTC

Novinky

Sekce novinky přináší pravidelné aktuality z koncernu GDTC.

ProgramGO detail pneumatiky

Pneumatiky

V rámci portálu je kompletní přehled aktuálně nabízených pneumatik Goodyear, Dunlop, Sava, Fulda včetně popisu, výhod, technologií i aktuálního rozměrového portfolia.

ProgramGO Newsletter

Newslettery

V rámci spolupráce graficky připravujeme responsivní newslettery a rozesíláme na registrované uživatele programu prostřednictvím napojené platformy MailChimp.

Navštivte stránku...