Právě rozjíždíme novou mega kampaň na podporu slovinské značky pneumatik SAVA. Že je neznáte? Tak právě pro vás je tahle kampaň určena! Ti starší si na pneumatiky SAVA určitě vzpomenou a pro mladší generaci tu máme připravený velký comeback této značky.

Sava drivers have more fun

To je název velké kampaně, kterou se nyní budeme snažit oslovit především mladší generaci v rámci populárního Facebooku. Budeme spravovat kompletně facebookový profil značky Sava a hlavně zde budeme organizovat velký letní kvíz o celkem 360 cen!!! Zahrát si budete moci o mobilní telefony, bezpečnostní kamery do auta, LED svítilny, trička, kšiltovky nebo reflexní vesty.

Pneumatiky SAVA patří nyní do koncernu výrobce prémiových pneumatik Goodyear! Technologie i použité materiálové směsi prémiových pneumatik Goodyear se ve výrobě samozřejmě již odráží i při výrobě pneumatik SAVA. Značka SAVA se nadále profiluje jako značka zejména pro mladé a pro prvouživatele motorových vozů. Důraz je a bude kladem na bezpečnost, kvalitu a správné výrobní postupy při zachování příznivé ceny.