Skip links

#get_social

Správa sociálních sítí

(community management)

Vstupte do světa, kde se značky stávají legendami a produkty se mění v ikony. S naší službou Správa sociálních sítí vám otevřeme dveře do nové éry vašeho podnikání. 

V moderním světě, kde je každý online, je nezbytné, aby vaše značka byla vidět a slyšet. Přemýšlíte, proč vaše SEO investice do webu stále nenosí očekávané ovoce? Klíčem k úspěchu není jen být nalezen, ale být také zapamatován a milován. Sociální sítě jsou dnes nejen platformou pro sdílení a komunikaci, ale i výkonným nástrojem pro růst vašeho podnikání. Proto je tu naše správa sociálních sítí formou oblíbeného outsourcingu, kdy vše okolo vašich sociálních sítí necháte na nás a vy budete mít čas na svůj byznys.

S více než 12 lety zkušeností v oblasti správy sociálních sítí, jsme v GetWorksMedia již mistry ve vytváření obsahu, který rezonuje, zapojuje a konvertuje. Naše práce není jen o příspěvcích a lajcích – je i o vytváření silných vazeb mezi vaší značkou či produktem a vašimi zákazníky. Vytvoříme strategii, která promění vaše sociální sítě v magnet pro vaše nové návštěvníky.

Hlavní benefity:

Relevantní cílení

Naše strategie jsou šité na míru vaší značce. Zaměřujeme se přímo na vaše potenciální zákazníky a zajišťujeme, že se váš obsah dostane k těm správným uživatelům.

Obsah, který konvertuje

Pravidelný, poutavý a relevantní obsah připravený našimi specialisty na content zajistí, že váš brand bude nejen viděn, ale že bude mít i reálný dopad na konverze.

Zvýšení návštěvnosti

Naše reklamní kampaně jsou navrženy tak, aby přilákaly více návštěvníků na váš web nebo eshop, což vám přivede i více konverzí a posílí online přítomnost.

Dlouhodobý vztah se zákazníky

Nejenže vám pomáháme získat nové zákazníky, ale také budujeme silné vztahy s existujícími uživateli a vytváříme tak loajální komunitu kolem vaší značky, firmy nebo produktů.

Měřitelné výsledky

Průběžné sledování a analýza správy obsahu a kampaní nám zaručuje, že plníme to, co jsme si společně dohodli a že vaše investice přináší hmatatelné výsledky.

#get_price_list

Kolik u nás stojí správa sociálních sítí?

MINI

9 990Kč / měsíčně bez DPH

Pro malou lokální firmu / podnikatele s předpokládaným perimetrem zásahu do 50 km.

2-3 statické příspěvky na Facebooku nebo Instagramu (včetně promování pro zvýšení dosahu)

1x návštěvnostní kampaň (Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp) v hodnotě 4 000 Kč.

Krátký finální report

Mám zájem

Minimální doba spolupráce 3 měsíce.

KLASIKA

15 990Kč / měsíčně bez DPH

Pro firmy / podnikatele, kteří chtějí být aktivně vidět na sociálních sítích v rámci celé ČR. Vhodné pro přivedení nových uživatelů na web a vybudování loajální komunity okolo vaší značky.

6-8 příspěvků na Facebooku / Instagramu (včetně vybraných pro následné promování pro zvýšení dosahu)

1x návštěvnostní a 1x dosahová kampaň (Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp)

1x Performance Max kampaň (Google)

Individuální reklamní budget 1)

Interakce na komentáře na Facebooku / Instagramu

Měsíční report

Mám zájem

Minimální doba spolupráce 6 měsíců.

PROFI

24 990Kč / měsíčně bez DPH

Pro firmy, korporace a e-shopy s pořádnou a pravidelnou dávkou obsahu, strategií, optimalizací výkonu kampaní i budováním loajální komunity okolo vaší značky.

12-15 příspěvků na Facebooku / Instagramu (včetně promovaných)

Kampaně v rámci META a Google (dle marketingové strategie)

Individuální reklamní budget 2)

Interakce na komentáře na Facebooku / Instagramu

Měsíční report

Mám zájem

Minimální doba spolupráce 12 měsíců.

Nevybrali jste si z našich základních balíčků?

Nevyhovuje Vám žádný z našich základních balíčků? Potřebujete nastavit jen např. jen Google Ads (bez kompletního balíčku služeb Správa sociálních sítí) nebo naopak potřebujete ještě více služeb – např. i správu TikTok účtu, LinkedIn účtu, účtu na X (dříve Twitter)?

Nebo máte zájem např. pouze o optimalizované reklamní kampaně v rámci sociálních sítí a obsah si chcete na Facebooku či Instagramu i nadále tvořit sami? 

Napište nám, určitě něco vymyslíme a nabídneme Vám služby přesně na míru.

KONTAKTUJTE NÁS

Správu svých sociálních sítí nám svěřily např. i tyto značky

Glassfloor logo
Komunitní centrum Jasoň logo

Mezi další značky, malé i střední firmy či podnikatele, kteří již využili nebo stále využívají naší službu Správa sociálních sítí patří např. pneumatiky SAVA, módní oblečení Lee Jeans, oplatky Lina, bonbóny Sněhulky, oplatky Horalky, vinotéky Na břehu Rhôny, DPF Jilemnice, Motozastávka, pneumatiky Dunlop, JogaJOY Centrum, sociálmí služby A-Doma, cestovatelský portál Cestujeme světem, MDA Ride a další.

Máte zájem i o jiné služby? Zjistěte, co Vám můžeme ještě nabídnout…

1) Reklamní budget nastavíme společně podle zvolené marketingové strategie. Doporučený měsíční budget pro KLASIK kampaně je 10.000 Kč.

2) Minimální doporučený měsíční budget pro PROFI kampaně na Facebooku/Instagramu a Google je 40.000 Kč. Vyúčtování probíhá na konci každého měsíce společně s vyúčtováním za měsíční správu.

Detail..
Chyť to...