Skip links
sava drivers have more fun

Sava drivers have more fun startuje na Facebooku!

Právě rozjíždíme novou mega kampaň na podporu slovinské značky pneumatik SAVA. Že je neznáte? Tak právě pro vás je tahle kampaň určena! Ti starší si na pneumatiky SAVA určitě vzpomenou a pro mladší generaci tu máme připravený velký comeback této značky.

Sava drivers have more fun

To je název velké kampaně, kterou se nyní budeme snažit oslovit především mladší generaci v rámci populárního Facebooku. Budeme spravovat kompletně facebookový profil značky Sava a hlavně zde budeme organizovat velký letní kvíz o celkem 360 cen!!! Zahrát si budete moci o mobilní telefony, bezpečnostní kamery do auta, LED svítilny, trička, kšiltovky nebo reflexní vesty.

Pneumatiky SAVA patří nyní do koncernu výrobce prémiových pneumatik Goodyear! Technologie i použité materiálové směsi prémiových pneumatik Goodyear se ve výrobě samozřejmě již odráží i při výrobě pneumatik SAVA. Značka SAVA se nadále profiluje jako značka zejména pro mladé a pro prvouživatele motorových vozů. Důraz je a bude kladem na bezpečnost, kvalitu a správné výrobní postupy při zachování příznivé ceny.

Detail..
Chyť to...