Skip links
Family Pets hra pro iOS a Android

Hra Family Pets se dočká velkého updatu

Rozhodli jsme se kompletně přepracovat naší první úspěšnou mobilní aplikaci pro děti! Tou se stala aplikace Family Pets. Hra je zaměřená na všechny milovníky domácích mazlíčků.

12.000 uživatelů za 2 měsíce!

První verze tohoto jednoduchého pexesa Family Pets získala během 2 měsíců přes 12.000 stažení na iOS a Androidu. To nám nyní dává velkou sílu a podporu do jejího dalšího rozvoje a nutného updatu.

Nová verze bude postavená na zcela novém enginu, s kompletně přepracovanou grafikou, zvuky a samozřejmě i s přitažlivějším obsahem. Naším cílem bude vytvořit zcela novou a atraktvní podobu hry. Zaměříme se uživatelský komfort hraní i celou koncepci. Chceme vytvořit pexeso příjemné pro široké spektrum uživatelů po celém světě, od dětí po dospělé, kteří milují domácí mazlíčky.

Jestli, a hlavně jak, se nám nový update povede, budete moci posoudit sami snad do tří měsíců. Chystáme spoustu novinek! Držte nám palce 😉

Pokud si zatím chcete stáhnout a zahrát stávající verzi, můžete pro iOS použít tento odkaz nebo pro Android tento odkaz. Hra je zcela zdarma!

Detail..
Chyť to...